Serdecznie witamy na blogu firmy Five Stars z Krakowa!

Reczniki-dywaniki-szlafroki

Szanowni internauci,

jest nam niezwykle miło, że zajrzeliście na blog naszej firmy, na którym będziemy zamieszczać ciekawe informacje dotyczące tekstyliów przeznaczonych dla sektora HoReCa oraz innych produktów, które oferuje Five Stars.

Oferta naszej firmy

Wszystkim naszym klientom proponujemy najwyższej jakości tekstylia hotelowe, takie jak kołdry, poduszki, pościele i ręczniki, a także dywaniki do pokojów i łazienek. W ofercie dostępne są zasłony, firanki, koce i narzuty na łóżka, które wyróżniają się eleganckim wykonaniem ze szlachetnie wyglądających tkanin.

Zachęcamy również do zakupienia naszych prześcieradeł do SPA i salonów zabiegowych, szlafroków oraz płaszczów kąpielowych, które znakomicie spełniają swoje funkcje, są trwałe i zapewniają higieniczne wykonywanie każdego z zabiegów.

Oferta firmy Five Stars to także tekstylia dla gastronomii, takie jak obrusy, dekoracje stołów bankietowych, elementy ochronne na stoły oraz pokrywce na krzesła. Wyróżnia je estetyczney wygląd oraz bardzo dobra trwałość nawet mimo wielokrotnego prania w wysokich temperaturach i z użyciem różnorodnych środków chemicznych.

Tekstylia z własnym logo

Oferta usług naszej firmy obejmuje możliwość umieszczenia na hotelowych ręcznikach, pościeli czy innych akcesoriach haftów z firmowym logo i napisem. Pozwala to na nadanie tym produktom spersonalizowanego i indywidualnego charakteru, dzięki czemu goście danej placówki poczują się wyjątkowo.

Umieszczenie własnego logo na hotelowych tekstyliach jest korzystne również z praktycznego punktu widzenia, ponieważ zapobiega zagubieniu tych produktów w pralni oraz ich kradzieży. Natomiast klientom pozwala na łatwiejsze zapamiętanie marki dzięki temu, że często widzą wokół siebie jej logotyp.